Genel Bakış Teknik Özellikler Aksesuarlar Görseller Video Broşür

ÜRETKENLİK VE KALİTENİN KUSURSUZ DENGESİ.

Tekstil endüstrisinin zorlu üretim koşullarını karşılayacak şekilde geliştirilen XT-640,sağlam yapısı ve kademeli formasyondaki çift yazdırma kafası ile dayanıklılık, olağanüstübaskı kalitesi ve etkileyici hızda performans sunar. Tüm ara tonları ve ayrıntılarıyakalamak için, her bir yazdırma kafası yedi ayrı ebatta hassas damla salarak medyaözelliklerini ve arzu edilen baskı kalitesini destekler.

MÜDAHALE GEREKTİRMEYEN ÜRETİMLERDE KAFANIZ RAHAT

XT-640 Roland Mürekkep Sistemi, bir litrelik hava geçirmez mühürlü keselerleuzun süreli, tutarlı baskılar sağlar. Dört renkli modda her renk için iki mürekkepkesesi sunulurken, tescilli Roland Mürekkep Aktarma Sistemi, ana mürekkep kesesiboşaldığında otomatik olarak yedek mürekkep kesesine geçiş sağlar, böylecebaskı makinesini durdurmadan boş keseleri değiştirebilirsiniz. Ayrıca, cihaza uzakolduğunuzda bile Roland Printer Assist iPad* uygulamasını kullanarak başlıca cihazişlevlerini uzaktan yönetebilirsiniz.

YÜKSEK HASSASİYET

XT-640, yüksek hacimli üretim için hassas medya hizalaması sağlar. Gelişmiş bir vakumsistemi baskı için transfer kağıdını düz tutarken, cihazın ön ve arka tarafındaki yeni vekullanışlı Besleme Ayarlayıcı, düzgün bir gerginlik sağlayarak bükülmeyi önler. Böylecerulo, alıcı makaraya hassas bir şekilde sarılarak ısı transfer aşamasına düzgün bir şekildeaktarılır.

CANLI RENKLER SUNAN ÜSTÜN KALİTE

XT-640’ın gelişmiş baskı kontrol teknolojisi, Texart mürekkeple birleşerek göz alıcınetlikte görüntü kalitesi ve olağanüstü canlı renkler sunar. Maksimum üretim için, 4renkli mürekkep konfigürasyonu etkileyici baskı hızlarında bile hassas detaylar ve üstünkontrast sağlar. Geniş renk gamını daha da geliştirmek için, 8 renk konfigürasyonundabaskılarınıza azami etki sağlayacak Turuncu ve Mor renkler de eklenmiştir.

YÜKSEK PERFORMANSLI ERGOSOFT ROLAND EDITION RIP YAZILIMI DAHİLDİR

ErgoSoft Roland Edition, tekstil endüstrisinin seçkin RIP yazılım üreticisi ErgoSofttarafından Roland DG için özel olarak geliştirilmiştir. Pek çok özellikle dolu bu RIP, güçlüRIP işleme ve düşük mürekkep tüketimiyle yüksek yoğunluklu baskı sağlayarak sıra dışıüretkenlik ve görüntü kalitesi sunar. Atla ve Tekrarla, Renk Değiştirme, Ölçek ve KüçülmeDüzeltimi gibi kullanışlı özelliklerle dijital tekstil üretimini geliştirir.Teknik Özellikler
Baskı ve Kesim Metodu Piezoelektrik inkjet
Uygun Materyaller Genişlik 259 ila 1.625 mm (10,2 ila 64 inç)
Kalınlık Maksimum 1,0 mm (39 mil)
Ağırlık Maksimum 40 kg (88 lbs.)
Dış Rulo Açısı Maksimum 210 mm (8,3 inç)
Merkez Çapı 76,2 mm (3 inç) veya 50,8 mm (2 inç)
Baskı Genişliği Maksimum 1.615 mm (63,6 inç)
Mürekkep Kartuşları Tip Özel süblimasyon mürekkep kesesi
Renkler Dört renk (camgöbeği, eflatun, sarı ve siyah) Sekiz renk (camgöbeği, eflatun, sarı, siyah, açık camgöbeği, açık eflatun, turuncu ve mor)
Baskı Çözünürlüğü (dost per inch) Maksimum 1.440 dpi
Ayak ile Birlikte Ölçüleri (Stand ile Birlikte) 2.835(G) x 830(D) x 1.650 (Y) mm (111,7 (G) x 32,7 (D) x 65 (Y) inç)
Ağırlık (Stand ile Birlikte) Maksimum 40 kg (88 lbs.)