Genel Bakış Teknik Özellikler Aksesuarlar Görseller Video Broşür

İş akışınızı verimlilik özellikleriyle optimize edin

VersaUV LEF-300’ün 770 mm genişliğinde, 330 mm uzunluğunda geniş birbaskı alanı kapasitesi vardır.
Dört baskı kafası ve iki UV-LED lambası sayesinde LEF-300 100 mm yüksekliğe ve 8 kilograma kadar materyaller üzerine doğrudan iki yönlü baskı yapabilir.
Daha hızlı baskı, daha yoğun beyaz ve daha kalın parlaklık katmanları için beyaz ve şeffaf renk (parlak) mürekkepler her biri için iki kanaldan aktarılır.  

Çok çeşitli malzeme ve nesneler üzerinde yüksek baskı kalitesi elde edin

Vakum tablası sayesinde malzemelerin yerlerinden oynamamaları sağlanır ve bu sayede LEF-300’de 100 mm’ye kadar yüksekliğe sahip materyaller üzerinde çalışılabilir.
Böylece akrilik, ahşap, mukavva, plastik, kumaş, deri ve çevre dostu deri gibi birçok farklı malzeme üzerine baskı yapabilirsiniz. Astar sayesinde camve metal üzerine de baskı yapılabilir.
Kalem, cep telefonu kılıfı, müşteriye özel kurumsal ürün, tabela, kişiselleştirilmiş özel ödül, hediye, endüstriyel ürünler, ürün prototipleri ve daha birçok malzeme üzerine de doğrudan baskı yapılabilir.
Aslında yapabileceklerinizin sınırı yoktur da diyebiliriz.

İleri ve sezgisel Roland VersaWorks Dual RIP yazılım içerir

VersaWorks’ün ileri düzeyde geliştirilmiş ve kullanım kolaylığı sunan bütün özelliklerine sahip olan Roland VersaWorks Dual RIP yazılımı, katmanlar ya da saydamlar kullanıldığında belgenin yeniden üretimi için PostScript ve PDF dosyalarına doğrudan destek verir.
"Special Colour Plate Generation" (Özel Renk Plakası Yaratma) gibi yeni özellikler sayesinde süreç basitleştirilerek baskı çalışmasından beyaz ya da parlak veriler yaratılabilir.
"Maintained Cropped Position" (Korunmuş Kesilmiş Pozisyon) kesilmiş görüntülerin doğru bir şekilde yeniden konumlandırılmasını sağlar.
Bu fonksiyon, belirli malzemeler üzerinde parlaklık etkisinin kullanılmasını gerektiren ekstra süreçlerde faydalı olur.   

İleri ECO-UV mürekkeplerle olağanüstü sonuçlar elde edilir

ECO-UV mürekkepleri220cc ve daha ekonomik olan 500cc’lik kartuşlar olmak üzere iki farklı ebatta piyasaya sunulmuştur*. Esnek olacak şekilde tasarlanan mürekkep farklı malzemelerin karmaşık kenar ve kıvrımlarına uyum sağlar.
LEF-300’ün CYMK beyaz ve şeffaf renk (parlak) ECO-UV mürekkepleriyle elde edilen çıktılar çok kalitelidir. Alt katman olan beyaz mürekkep açık ya da koyu renk malzemeler üzerine baskı yapılmasını sağlar.
Açık renk mürekkep parlak ve mat yüzeyler sağlar. Birden fazla katman şeklinde uygulanan açık renk mürekkep simule edilmiş kabartma ve 3 boyutlu dokular yaratmak için uygulanabilir ve yazıcıyla birlikte gelenRoland Doku Sistemi Kütüphanesi’nde de 72 kullanıma hazır doku deseni vardır.

Yüksek hacimli üretim taleplerini karşılamak için geliştirildi  

Uzun üretim süresinde bile doğru ve yüksek kaliteli baskılar elde etmek için, LEF-300 yazıcının içinde sıcaklık ve nemdeki değişikliklere duyarlılığı asgariye indiren hassaslık parçaları vardır.
Üretim yerinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için LEF-300 yazıcıda uyarı ışıkları ve otomatik delme aleti değiştirme gibi dış cihazları destekleyen girdi/çıktı bağlantıları vardır. 

Teknik Özellikler
Baskı ve Kesim Metodu Piezoelektrik püskürtmeli mürekkep
Uygun Materyaller Genişlik MaK. 800 (G) × 360 (D) × 100 (Y) mm
Kalınlık
Ağırlık Mak. 8 kg
Dış Rulo Açısı
Merkez Çapı
Baskı Genişliği MaK. 770 (G) × 330 (D) mm
Mürekkep Kartuşları Tip ECO-UV 220cc ECO-UV 500cc (Beyaz mürekkep sadece 220cc’lik kartuşlarda mevcuttur)
Renkler 6 renk (cyan, magenta, yellow, black, beyaz ve trasparan)
Baskı Çözünürlüğü (dost per inch) Mak. 1440 dpi
Ayak ile Birlikte Ölçüleri (Stand ile Birlikte) 1560 (G) × 955 (D) × 576 (Y) mm
Ağırlık (Stand ile Birlikte) Mak. 8 kg

pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneaker|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans